Netvisor

Sponsoroinnit & yhteistyöt

Tuemme suomalaista urheilua ja paikallisia seuroja! Tarjoamme sponsorointitukea seuroille ja urheilijoille, jotka jakavat arvomme ja edistävät liikunnan ilosanomaa.

Keitä tuemme?

Tuemme suomalaisia seuroja ja toimijoita, jotka edistävät vastuullisuutta ja yhdenvertaisuutta sekä osoittavat toiminnassaan positiivista tekemisen meininkiä. Haluamme olla mukana mahdollistamassa positiivista ja innostavaa urheilukulttuuria, jossa kaikilla on mahdollisuus osallistua ja kehittyä. Tuemme myös yksittäisiä urheilijoita rajoitetuin mahdollisuuksin.

Emme sponsoroi poliittisia tai uskonnollisia toimijoita emmekä toimintaa, joka on ristiriidassa arvojemme kanssa.

Netvisor Joukkuetuki

Netvisorin asiakkaana olevat seurat sekä niiden yksittäiset joukkueet ja ryhmät voivat hakea yksittäisten sponsorointihakemusten sijaan myös Joukkuetukea, joka kohdistuu ensisijaisesti lasten ja nuorten toimintaan ja jaetaan valtakunnallisesti.

Netvisor Joukkuetuen seuraava hakuaika aukeaa syksyllä 2025.

Sponsorointihakemus

Täytä alla oleva lomake ja hakemuksesi käsitellään viimeistään kahden kuukauden kuluttua hakemuksen saapumisesta. Toistaseksi emme pysty käsittelemään puhelimitse ja sähköpostitse tulleita hakemuksia.